Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
w Wodzisławiu Śląskim
Strona główna News Kontakt
NA SKRÓTY

Aktualności

2020-07-21
Informacja o wznowieniu działalności [powrót]
Powiatowy Ośrodek Wsparcia PERŁA w Wodzisławiu Śląskim, Ośrodek Wsparcia w Połomi, Warsztat Terapii Zajęciowej w Wodzisławiu Śląskim oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Gorzycach wznowiły swoją działalność.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim informuje, iż od dnia 20 lipca 2020 r. Powiatowy Ośrodek Wsparcia PERŁA w Wodzisławiu Śląskim, Ośrodek Wsparcia w Połomi, Warsztat Terapii Zajęciowej w Wodzisławiu Śląskim oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Gorzycach wznowiły swoją działalność.
Pracownicy ośrodków i warsztatów zostali wyposażeni w środki ochrony indywidualnej (maseczki, przyłbice, rękawiczki jednorazowe oraz płyny do dezynfekcji).
Uczestnicy zajęć w ośrodkach i warsztatach zobowiązani są do noszenia maseczek oraz do dezynfekowania rąk.
Liczba uczestników biorących jednorazowo udział w zajęciach określona została w wewnętrznych procedurach jednostek.
Pomieszczenia w których odbywać będą się zajęcia dla uczestników są wyposażone w płyny do dezynfekcji, ponadto pomieszczenia będą wietrzone i dezynfekowane.
W ośrodkach i warsztatach wyznaczone zostały miejsca w których realizowane będą zajęcia.
Miejsca te wydzielono zgodnie z potrzebą zachowania bezpiecznego dystansu.
W ośrodkach i warsztatach umieszczono informacje dotyczące konieczności dezynfekcji rąk, plakaty informujące o prawidłowym sposobie mycia rąk, zakładania/ściągania maseczek czy rękawiczek jednorazowych.
Wewnętrzne, szczegółowe regulacje dotyczące działalności ośrodków i warsztatów są w posiadaniu Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim.
ul. Wałowa 30, 44-300 Wodzisław Śląski, NIP 647-218-85-28
e-mail: pcpr_wodz@poczta.onet.pl, tel./fax: 32 455 14 30, tel: 32 455 60 59, 32 410 73 59, 32 410 70 69
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim jest jednostką organizacyjną wchodzącą w skład powiatowej administracji zespolonej utworzoną na mocy uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego Nr III/29/99 z dnia 25.01.1999 r.

System Obsługi Wsparcia

PCPR Wodzisław © 2021 wykonanie: Neone